درباره ما بیشتر بدانید...

تابستان سال 1400 مجموعه رزمال با اتکا به 23 سال تجربه فروش بر بستر اینترنت و فضای مجازی متولد شد. سرخوردگی از سیستم های مارکت پلیس موجود که بدون شناخت بازار ایران با کپی برداری از سیستم های خارجی و با تکیه بر قوانین ناقص حاکم بر فضای مجازی موجبات ضرر و زیان بسیاری را چه برای مصرف کنندگان و جه برای تامین کنندگان کالا و خدمات شده اند ، ما را بر آن داشت تا به صورت مستقل اقدام به راه اندازی مجموعه ای نماییم که مهمترین هدف آن خلق تجربه ای نو و خوشایند از خرید مجازیست

رزمال چیست
رزمال فروشگاهی مستقل و متمرکز می باشد که کالا و فروشندگان کالا در آن به دقت انتخاب شده اند. رزمال به هیچ وجه قصد ارائه دایره وسیعی از محصولات را نداشته و تنها به ارائه محصولاتی که از کیفیت مطلوب برخوردار هستند می پردازد. همچنین فروشندگان در رزمال به دقت انتخاب ، و عملکرد آنان کاملا کنترل می شود
ارسال کالا
ارسال کالا در رزمال برای سفارشات در محدوده شهر کرج به صورت مستقیم و یا پیک انجام میشود و برای ارسال به سایر شهرها از پست پیشتاز بهره گرفته خواهد شد.
پشتیبانی آنلاین
کارشناسان ما هفت روز هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب جهت پاسخگوی به سوالات مشکلات و همچنین مشاوره در خرید همراه شما خواهند بود و شما می توانید جهت ارتباط با آنها از شماره 09029292995 استفاده نمایید.
پرداخت و عودت وجه
پرداخت وجه سفرشات به صورت کاملا امن و از درگاه پرداخت های بانکی انجام خواهد شد. همچنین عودت وجه سفرشات کنسل یا ویرایش شده نیز حداکثر ظرف 24 ساعت کاری انجام خواهد شد.

چرا ما را انتخاب کنید ؟

کیفیت بالا
دقت در انتخاب کالا و فروشندگان باعث بالارفتن کیفیت ارائه خدمات ما خاهد بود و مجموعه رزمال با جدیت این مهم را دنبال می نماید.
امنیت در خرید
استفاده از پلتفرم با امنیت بالا ، استفاده از سرورهای به روز داخلی ، استفاده از درگاههای اصلی بانکی و پرهیز از درگاههای واسط پرداخت موجبات امنیت در خرید شما را تضمین خواهد نمود.
پشتیبانی آنلاین
کارشناسان ما هر روز از ساعت 8 الی 24 نه تنها پاسخگوی سوالات و مشکلات می باشند بلکه با اشراف بر روی مسائل شما را در انتخاب کالای مناسب همراهی خواهند نمود.
ارسال سریع
استفاده از پیک و ارسال مستقیم در سفارشات داخل شهر کرج و پست پیشتاز در سفارشات سایر شهرها تضمین کننده ارسال دقیق و سریع کالا در مجموعه رزمال می باشد.

ارزش های اصلی

هدف رزمال ارائه کالای با کیفیت با بهترین قیمت می باشد، ازین رو هرگز تمرکز خود را بر کمیت نخواهد گذارد. نتیجه این تصمیم محدودیت در ارائه تنوع کثیری از محصولات خواهد بود که از دید کارشناسان رزمال از کیفیت لازم برخوردار نیستند. همچنین رزمال به شدت فروشندگان و ارائه دهنگان خدمات در مجموعه را کنترل نموده و هرکز در پی جذب تعداد کثیری از فروشندگان نخواهد بود.

بازگشت به بالا
منو
بستن
سبد خرید
بستن
بازگشت
حساب کاربری
بستن